Życzenia Świąteczne

Drodzy Siostry i Bracia!

W imieniu misjonarskiej wspólnoty – księży, braci i kleryków – pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Życzymy głęboko religijnego przeżycia Świąt Wielkanocnych, w gronie bliskich i drogich Wam osób. Życzymy, by tajemnica Krzyża i Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa była zawsze w centrum Waszego życia, by nadawała mu sens i pokrzepiała w chwilach trudnych doświadczeń.

Serdecznie dziękujemy za tworzenie wraz z nami wspólnoty modlitwy w tej stradomskiej świątyni; dziękujemy za okazywaną nam życzliwość oraz za każdy gest duchowego i materialnego wsparcie, jakiego nam udzielacie.

Prosimy o przekazanie naszych życzeń Waszym bliskim, szczególnie osobom starszym, chorym i cierpiącym.

Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego!

OGŁOSZENIA

1. Zapraszamy na uroczyste nieszpory, które odprawimy dziś o godz. 18.30.

2. Jutro Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. Ofiary zbierane na tacę zostaną przeznaczone na potrzeby Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie.

3. W dniu jutrzejszym oraz w najbliższy czwartek – nieszpory o godz. 18.30.

4. W piątek – nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 18.30. Z racji uroczystego charakteru oktawy Zmartwychwstania Pańskiego w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

5. W sobotę – Godzinki o Najświętszej Maryi Pannie po Mszy św. o godz. 7.00 oraz nabożeństwo do Niepokalanej o godz. 18.30.

Zobacz również te

Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies
Translate »