Uroczystościach odpustowych

DSC_0230Bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach odpustowych związanych z patronalnym świętem naszego kościoła – Nawróceniem św. Pawła Apostoła:

  • W wigilię uroczystości, w sobotę, 24 stycznia, zachęcamy do indywidualnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem – w godz. od 8.30 do 17.30. Natomiast wieczorne uroczystości rozpoczniemy nieszporami o godz. 17.30, po których ks. bp Damian Muskus będzie przewodniczył Mszy Świętej w intencjach wspólnot Rodziny Wincentyńskiej. Naszej modlitwie towarzyszyć będzie Chór Sióstr Miłosierdzia.
  • Natomiast w uroczystość Nawrócenia św. Pawła, 25 stycznia – Msze Święte odprawimy według porządku niedzielnego. Po południu w naszym kościele odbędzie się koncert muzyki gospel w wykonaniu Saltrom Gospel Choir. W programie m.in. kolędy gospel i inne pieśni. Koncert rozpocznie się o godz. 16.30. W niedzielę odprawimy również uroczyste nieszpory o godz. 18.00.
  • Przypominamy, że w najbliższą sobotę Msza Święta wieczorna rozpocznie się o godz. 18.00 (a nie, jak zwykle, o godz. 19.00).
Korzystając z tej witryny, zgadzasz się zaakceptować naszą Politykę Prywatności i Politykę Cookies
Scroll to Top